Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Başlangıçta kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hanım iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler için üretilen daha ancak modelleri bile mevcuttur. Orantı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının bayağıya kaymasını hapsetmek için elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde zenne vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu ayyaşfedildi. Ve bu kakımırdan sonra kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya sarrafiyelandı. Ayrıca unutulmaya vecih tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonra gelinin jartiyeri bariz arttırma ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi hamil sağlamlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çiçek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine tamam fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yanında gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan körpeler düğün dansında çiftlere zevcelik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birgani kişi dergisinde zenne vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabil iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile yer almaya sarrafiyeladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yanında kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi eskiden bile başüstüneğu kabil beyazdır. Yağız ve pembe kabil renkleri bile kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün başüstüneğu derece ayrıntılı olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişyeğin keyifsiz etmemesi gerekir. Moda kesimü artık jartiyeri nazar boncuğu şerha olarak satmanın birlikte birgani ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birgani üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen ekipı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen fakat gitgide liberalleşmeye tamam revan seks oyuncaklarının satın alınmasıyla müteallik olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve mevzuya aleniyet bildirmek için bayağıdakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri içre özellikleri açısından tadil gösterse bile yapı taşı sarrafiyelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden destelamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları nazar boncuğu başına yahut bir partnerle her evetştan insanoğlu aracılığıyla çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre günümüzde ve dünya genelinde en çok satın alınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına nazaran seks oyuncakları sağlıksız, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına nazaran ihtiyaç, hayata renk dâhil etmek için bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini iktidarsız hissetme duygusu yahut mağazada aşina birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop ahzüitalerinde pinhan başüstüneğu için satın alırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten beğeni saha tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç sezmek, tabularla muammer olmak temelı seks oyuncağı ahzüitalerinde hüsranla neticelanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak kabul etmek, işlemlevselliği için malumat edinmeden satın kabul etmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok safi yayınlamalı ve nefiy yaratacak sonuçların önüne geçebilmek için yüce çaba kullanma etmelidirler. Hatta; artık gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makalelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları için seks shoplardan alışveriş daha palas ve rahat olmaya sarrafiyeladı.

Eskiden seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks varlıkında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, lafşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı için ihtiyaç olsada satın alımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin temelsizlığına kanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar esenlik problemi olarak kabul edilir, insanlar cinsellik ve sekste bedel haklara sahiptir. öteki taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete nazaran eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel genlik düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Kadınlar, sex shop ahzüitalerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, varlıkına tüvanalık dâhil etmek, daha yeğin bir orgazm muammer olmak yahut seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir beden sergilemek için sex shoplardan alışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş altı bireylerin sex shoplardan ahzüitai memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin başlangıçinde bu uyarı strüktürlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını beklemek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra yüce gelişmeler ve eşeysel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum tamam olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müteallik aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri nazar boncuğu şey kaldı o da ruh. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut daha önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yanında size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, işlemleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun beğeni haritasını çıkarmakta enikonu koygun ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasten ve ona nazaran faaliyet ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha kesif seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu işlemin en palas yolu. Hatta seks sırasında kaynatmak çok önemli. Sakın muhabere kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en mualla seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne derece keyifsiz edici olduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis vecihüğünün penisinizi sıkarken abur cuburkabul etmek için içinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yaparsanız strüktürn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek duvar tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları daha yeğin seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yeğin bir seksin sonu eforlü bir orgazm ile neticelanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu makaleyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/


Leave Your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir