e-halıcım ile dünyanın en hoş halılarına ehil olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların avluımızdaki yeri ve önemi katiyen elzem. Özellikle Küçük asya’da yaşayan insanoğlu kucakin evin süresince halı olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde bulunan Gümüşsuyu halı kadar önemli markalar ile de katkı konstrüksiyonlıyor. Yalnız halıcım bünyesinde yalnızca bu kadarla sınırlı değil dunda görmüş başüstüneğunuz tüm halı markalarını da barındırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Cihan modasının ünlü ismi Pierre Cardin aracılığıyla mutasavvertır ve moda halıda avlu bulmuşdolaşma. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda lüksü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, parafin, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir hava yaratmaktadır. Halıların doğal yalıtım esenladığı ve aleve karşı mukavim başüstüneğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom yetişmek üzere 500’e doğru satış noktasında özen veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokumacılık Möble şan. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom yetişmek üzere 500’e doğru satış noktasında özen vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine ehil üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 sene önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına ehil halı serileri ile gani ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına ehil halı serileri ile gani ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları kucakin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne derece ihtiyaç olduğunu, özellikle birinci sınıf halıları yeğleme etmemiz icap ettiğini biliyoruz. Yalnız neredeyse tüm halı markaları çok birinci sınıf bir hale geldi. Usturuplu fiyatlarıyla, birinci sınıf dokularıyla ve işçilikleriyle çıktı her halı çığır harisar vaziyete geldi. Fakat e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok henüz birinci sınıf olacaktır. Türkiye’nin en birinci sınıf halılarının başüstüneğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini de vüruttirmeyi gayeliyor.


Leave Your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir