Heets, elektronik sigara yahut IQOS amortisörı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış tütün alan aldığından, sigaraya benzemekle yan yana, geleneksel sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede kötü adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki kadar yanma konulemi gerçekleştirmezler. IQOS amortisörı kullanan zevat derunin bir alternatif olarak maruz Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın kazanmak derunin sınırlı evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, dünya genelinde en koca tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme aldatmaışkanlıklarını tahrif etmek ve insanoğluın henüz azca zararlı bir şık https://sigaramiz10.com/heets arz etmek derunin geleneksel sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine makul olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine bandajlı olarak seçilebilir.

IQOS amortisörı, Heets kullanmaı derunin tasarlanmıştır. çeyiz, tütünü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in derunindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu iş, tütünün yanması adına, buharlaşması nedeniyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS amortisörı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara nazaran henüz azca zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın kazanmak derunin sınırlı evetş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, kullanmaı da mevzii yasalara sınırlıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ait yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan henüz azca zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün kolaylıkla heets kullanmaı nedeniyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara kadar diğer tütün ürünleri kadar tabilık konstrüksiyoncı olabileceği dair uyarılar konstrüksiyonlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuştur. Bazı dirimlik örgütleri, Heets kadar tütün ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sevgi hastalıkları ve diğer dirimlik problemlerine niçin olabileceğinden endişe etmektedirler. Hatta, tütün ürünlerinin jönler üzerindeki tesirleri bile atışma konusu olmuştur.

Bununla yan yana, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara nazaran henüz azca zararlı bulunduğunu ve sigara bırakma yuğrunda bir etap olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış tütün ürünlerini geleneksel sigaralara alternatif olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çaldatmaışan zevat derunin tercih edilebilecek bir şık olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara nazaran henüz azca zararlı başüstüneğu iddiası halen atışma konusu olsa da, ürünün kullanmaı tedricen yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına makul şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve dirimlik önerilerine makul şekilde kullanmalıdırlar.


Leave Your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir