Heets, elektronik sigara yahut IQOS cihazı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman görev almış olduğundan, sigaraya benzemekle omuz omuza, geleneksel sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen bayağı parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede esrar namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki gibi yanma teamüllemi gerçekleştirmezler. IQOS cihazı kullanan zevat sinein bir almaşık olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın dercetmek sinein belirli evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en şanlı duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece tuzakışdemeviklarını değişmek ve insanların henüz azca zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets takdim etmek sinein geleneksel sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine şayeste olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya gibi seçenekler bulunabilir. Antrparantez, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine sargılı olarak seçilebilir.

IQOS cihazı, Heets tasarrufı sinein mutasavvertır. Aparey, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in sineindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu iş, dumanün yanması namına, buharlaşması dolayısıyla açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS cihazı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara gereğince henüz azca zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın dercetmek sinein belirli evetş sınırlamaları bulunabilir. Antrparantez, tasarrufı da lokal yasalara sınırlanmışdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin müteallik kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan henüz azca zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Ancak, ürünün rahatlıkla heets tasarrufı dolayısıyla, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara gibi başka duman ürünleri gibi tabilık binacı olabileceği dair uyarılar binalmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara illet olmuşdolaşma. Temelı mizaç örgütleri, Heets gibi duman ürünleri karşı endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, yürek hastalıkları ve başka mizaç sorunlarına illet olabileceğinden kaygı etmektedirler. Antrparantez, duman ürünlerinin torlakler üzerindeki tesirleri bile tartışma konusu olmuşdolaşma.

Bununla omuz omuza, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara gereğince henüz azca zararlı olduğunu ve sigara tevdi yönünde bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets gibi ısıtılmış duman ürünlerini geleneksel sigaralara almaşık olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çtuzakışan zevat sinein tercih edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara gereğince henüz azca zararlı evetğu iddiası halen tartışma konusu olsa da, ürünün tasarrufı gittikçe yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına şayeste şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve mizaç önerilerine şayeste şekilde kullanmalıdırlar.


Leave Your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir