İstanbul Otomatik Kepenk, Elektrik Tesisatı ve Sanayi Tipi Soğutma Sistemleri Ihtimam Noktalarımız
İstanbul’ un bütün ilçelerine firmamız 15 yılı aşkındır tecrübeli personeli ve nitelikli hizmeti ile siz değerli müşterilerimize görev vermektedir. Mebdelıca İstanbul avrupa ve rum yakasın da görev verdiğimiz noktalar; Arnavutköy, Avcılar, Bentcılar, Bahçelievler, Denetlemerköy, Mebdeakkent, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Kocaçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngkalıntı, Kâğıthane, Küçümencikçekmece, Solgunyer, Silivri, Sultangazi, Şfiilli, Zeytinburnu, Adalar, Atakent, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküancak’ dır.

Kepenk Hizmetin de Nazarıitibar Edilmesi Gerekenler
İşletmenizin verdiği görev ve fiilletmenizin mimarisına göre kepenk türleri değfiilmektedir. Verilecek olan ayyaşif hizmetin de saç kepenk, galvaniz kepenk, düzenüminyum kepenk vb. bölümün de reis mahir ekibimiz size en oranlı ve ideal olan kepenk sistemini sunacaktır.

Elektrik Tesisatı Hizmetin de Nazarıitibar Edilmesi Gerekenler
Dargın havalarda mevcut ısıtma sistemlerinden yeteri denli ısınamadığımız durumlar da elektrikli aletler imda da yetişir. Yeni tertibat teknolojilere malik elektrikli aletler evet da emektar tip elektrikli aletler, klima vb. ısıtıcılar devreye girer. Fakat bu cihazların tümü cazibe enerjisi ile çdüzenıştığı bağırsakin cazibe döşemın da aşırı şarj meydana gelir. Eviniz de evet da iş yeriniz de kâin mevcut cazibe döşemı emektar, ehliyetsiz veya ölçün dışı sözıyorsa bu şanlı bir riziko medlulına gelmektedir. Olası bir cazibe birçokağı evet da aşırı yüklenme benizünden âşık çıkararak hayat ve emtia yitirilmesine sebebiyet verebilir. Bu kabil sebeplerden ötürü emektar, ehliyetsiz ve standartların haricinde döşenmiş cazibe tesisatlarınızı kesinlikle standartlara oranlı olarak yeni baştan döşetmelisiniz. Firmamız cazibe döşemı döşeme, restorasyon, bakımı ve tamirın da tecrübeli personeli ile görev vermektedir.

Sanayi Tipi Soğutma Sistemleri Hizmetin de Nazarıitibar Edilmesi Gerekenler
Pastahane, börekçi, kasap, market, restaurant, büfeler ve morg buzdolabı-derin dondurucu-soğutucu düzenırken doğrusu ticari yalnızçla kullanılacak ticari dolab düzenırken ilgi edilmesi müstelzim en önemli uzuv buzdolabın da kullanılan motorun beygir gücüdür. Örneğin bir beygir gücünde motor ağırlıklması müstelzim büiki canlıkteki bir dolaba eksik beygir gücünde motor tutturulmuşrsa dolabın performansı düşer (uzun sürede soğutur), ürünlerin hem lezzetini hem yapısını bozar, cazibe sarfiyatını çoğşeşr. Bu nedenle sanayi dolapları düzenırken ilk ilgi edilecek özellik beygir gücüdür. Buzdolabı düzenırken ilgi edilmesi müstelzim bir vesair derece ise dolabın izolasyonunun ne derecede nitelikli mimarildığıdır. çünkü kalitesiz yalıtım malzemesi kullanılan bir dolabı motoru, soğutma kapasitesine tam olarak ulaşmak bağırsakin haddinden zait çdüzenışır ve motor yanmasına vasıl arızalara racon harisar. Tekrar buzdolabı düzenırken örutubet vermeniz müstelzim bir vesair derece ise ticari buzdolabı termostatının dijital olup olmadığıdır. Çünkü dijital termostatlar motorun yıpranmasını engeller ve motorun zait ısınması kaynaklı arızaları neredeyse sıfıra indirir. Dolabın ısısını kaybetmesini engeller. Sayısal termostatı sıfır doğrusu manuel termostatlı buzdolapları hasetmüzün teknolojisinin gerisinde kalıktır. Firmamızla iletişime geçerek sizin kullanmaıza en oranlı soğutma sisteminin hangisi olacağına hüküm verebilirsiniz.

Otomatik Kepenk Nedir?
Otomatik kepenk sistemlerimiz çdüzenışma prensibi olarak sarmal sistemler ve üretim malzemesi olarak da düzenüminyum doğrama dolgulu veya çelik kepenk sistemleri olarak başkalık göstermektedir. Umumi olarak kullanılan sistemleri düzenüminyum kepenk sistemleri olup daha değersiz ve tendürüst olması istenen yerlerde de çelik kepenk sistemleri uygulanabilir. Sarmal tip kepenk sistemleri karşıdan karşıya kumanda ile kontrolör edilebilen, üstte ki sarma haznesin de kâin otomatik kepenk motoru ile dönme fiillemi gerçekleştirerek çdüzenışan ve bu iş esnasında ileri veya son sarma fiillemleri yaparak kepengi harisan veya kapatan sistemlerdir. Otomatik kepenk sistemleri konut ve daire kullanımların da pencere yama fiillemlerin de de kullanılmaktadır. Bu şekilde kullanımlar da otomatik panjur sistemleri olarak adlandırılır. Monoblok panjur ve hariçtan takma panjur sistemleri olarak başkalık gösterir.

kepenk tamiri istanbul


Leave Your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir