İstanbul Otomatik Kepenk, Cazibe Tesisatı ve Uran Tipi Soğutma Sistemleri özen Noktalarımız
İstanbul’ un tüm ilçelerine firmamız 15 seneı aşkındır tecrübeli mensubu ve kaliteli hizmeti ile siz altın müşterilerimize ihtimam vermektedir. Kellelıca İstanbul avrupa ve anadolu yakasın da ihtimam verdiğimiz noktalar; Arnavutköy, Avcılar, Bandajcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Kelleakmemleket, Bayrampaşa, Ilkokuliktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Yüceçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngkalıntı, Kâğıthane, Bayağıçekmece, Solgunyer, Silivri, Sultangazi, Şsorunli, Zeytinburnu, Adalar, Atamemleket, Beykoz, Çserpmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzlak, Ümraniye ve Üskümikro’ dır.

Kepenk Hizmetin de Ilgi Edilmesi Gerekenler
İşletmenizin verdiği ihtimam ve sorunletmenizin binasına göre kepenk türleri değsorunmektedir. Verilecek olan ayyaşif hizmetin de saç kepenk, galvaniz kepenk, alüminyum kepenk vb. kesimün de reis mütehassıs ekibimiz size en münasip ve ideal olan kepenk sistemini sunacaktır.

Cazibe Tesisatı Hizmetin de Ilgi Edilmesi Gerekenler
Antipatik havalarda mevcut ısıtma sistemlerinden yeteri derece ısınamadığımız durumlar da elektrikli aletler imda da yetişir. Yeni sistem teknolojilere iye elektrikli aletler evet da emektar tip elektrikli aletler, klima vb. ısıtıcılar devreye girer. Ancak bu cihazların ıcığı cıcığı çarpıcılık enerjisi ile çalıştığı için çarpıcılık tesisatın da aşırı yükleme meydana gelir. Eviniz de evet da iş yeriniz de mevcut mevcut çarpıcılık tesisatı emektar, ehliyetsiz veya ölçün dışı lafıyorsa bu yetişkin bir riziko valörına gelmektedir. Olası bir çarpıcılık birçokağı evet da aşırı yüklenme yüzünden tutkun çıkararak dirilik ve finans yitirilmesine sebebiyet verebilir. Bu gibi sebeplerden ötürü emektar, ehliyetsiz ve standartların haricinde döşenmiş çarpıcılık tesisatlarınızı mutlaka standartlara münasip olarak yeni baştan döşetmelisiniz. Firmamız çarpıcılık tesisatı döşeme, tecdit, hizmetı ve tamirın da tecrübeli mensubu ile ihtimam vermektedir.

Uran Tipi Soğutma Sistemleri Hizmetin de Ilgi Edilmesi Gerekenler
Pastahane, börekçi, kasap, market, restaurant, büfeler ve morg buzdolabı-koyu dondurucu-soğutucu alırken doğrusu ticari ammaçla kullanılacak ticari dolab alırken özen edilmesi müstelzim en önemli ilke buzdolabın da kullanılan motorun beygir gücüdür. Örneğin bir beygir gücünde motor ağırlıklması müstelzim bügebekteki bir dolaba sağlıksız beygir gücünde motor tutturulmuşrsa dolabın başarımı düşer (uzun sürede soğutur), ürünlerin hem lezzetini hem yapkaloriı bozar, çarpıcılık sarfiyatını çoğaltır. Bu nedenle sanayi dolapları alırken ilk özen edilecek özellik beygir gücüdür. Buzdolabı alırken özen edilmesi müstelzim bir öbür gözcü ise dolabın izolasyonunun ne derecede kaliteli binaldığıdır. çünkü kalitesiz izolasyon malzemesi kullanılan bir dolabı motoru, soğutma kapasitesine tam olarak inmek için haddinden bir araba çalışır ve motor yanmasına varan arızalara hız açar. Yine buzdolabı alırken önem vermeniz müstelzim bir öbür gözcü ise ticari buzdolabı termostatının dijital olup olmadığıdır. Çünkü dijital termostatlar motorun yıpranmasını engeller ve motorun bir araba ısınması kaynaklı arızaları az daha sıfıra indirir. Dolabın ıskaloriı kaybetmesini engeller. Dijital termostatı sıfır doğrusu manuel termostatlı buzdolapları günümüzün teknolojisinin arkasında kalıktır. Firmamızla iletişime geçerek sizin tasarrufıza en münasip soğutma sisteminin hangisi olacağına hüküm verebilirsiniz.

Otomatik Kepenk Nedir?
Otomatik kepenk sistemlerimiz çalışma prensibi olarak sarmal sistemler ve üretim malzemesi olarak da alüminyum doğrama dolgulu veya çelik kepenk sistemleri olarak başkalık göstermektedir. Genel olarak kullanılan sistemleri alüminyum kepenk sistemleri olup daha değersiz ve dayanıklı olması istenen yerlerde de çelik kepenk sistemleri uygulanabilir. Sarmal tip kepenk sistemleri alarga kumanda ile denetçi edilebilen, üstte ki sarma haznesin de mevcut otomatik kepenk motoru ile dönme sorunlemi gerçekleştirerek çalışan ve bu muamelat esnasında müterakki veya sonuç sarma sorunlemleri yaparak kepengi açan veya kapatan sistemlerdir. Otomatik kepenk sistemleri konut ve daire kullanımların da temek kapatma sorunlemlerin de de kullanılmaktadır. Bu şekilde kullanımlar da otomatik panjur sistemleri olarak adlandırılır. Monoblok panjur ve dünyatan takma panjur sistemleri olarak başkalık gösterir.

kepenk servisi


Leave Your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir