MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine gayret kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve türlü dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı baştan aşağı önlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Antrparantez genel ağ sitesi üzerinden alakadar bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat yapan uygulama muhtıra yüzlerce saat dinlenerek arazi yüzünde İslamiyet’in daha hızlı tanılamanmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla örgülarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde habitat dışında yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Antrparantez MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakadar videolar yayınlar yaparak habitat dışında bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi örgüyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce kelime ettiriyor. Eserin bu denli hatırlı olduğu bilinmiş olduğu sinein uygulama ve sair dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya koşmak isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelime ettiren uygulama fiilen görülmeye değer. İnternet sitesi baştan aşağı taşınabilir uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde iş verdiği sinein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda genel ağ sitesi durmadan vüruttirilmekte ve kullanıma daha mutabık bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çaldatmaışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan curcunalı sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde aldatmaıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yerinde şekilde temsil edilmeye çaldatmaışılmaktadır.

Ruz içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdem evladı hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en yerinde şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu uygulama marketlerden baktığınız vakit uygulamanın puanının ve indirilme nispetının ne denli erdemli bulunduğunu görebilirsiniz. Buda erişmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzında fiilen oflaz bir iş çıailep insanlara en yerinde şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle


Leave Your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir