OKX, kullanıcı deneyimi, varlık güvenliği, hareketli aplikasyon ve canlı hamil deneyimi olan en sağlam kripto borsaları arasında arz alır. Kullanıcı sorunlarını çözmeye odaklı olarak faaliyetlerini sürdüren borsa, canlı hamil sayfası üzerinden 7/24 kullanıcı sorunlarını çözer. Yol performansı açısından son gömlek uygun bir platform olan OKEX, bu özelliği sebebiyle piyasanın cıvıl cıvıl evetğu dönemlerde üstelik herhangi bir donma evetşamaz. OKX sağlam mi? sorusuna karşılık olabilecek hareketli uygulaması ile de kullanıcılarını destekleyen platform, emniyet katmanları ile kullanıcılarını destekler. OKX’e eşya olan kullanıcılar, sistemi tam olarak kullanabilmek sinein kimlik kartı doğrulaması bina etmek zorundadır. AML politikalarına bakarak davranış eden borsa, etkinlik gösterdiği ülkelerin kanunlarına şayeste şekilde davranış değer. OKX kripto borsası sağlam bir borsadır. Çoklu anahtar desteği sunması sebebiyle birmebzul ülkeden yatırımcının suhuletle kullanabilmesi, platformun sağlam bir vadi bulunduğunu gösterir. Tarafsız kripto para borsaları derecelendirme platformu cer.live OKX değerlendirme raporlarında A emniyet sertifikasına mevla, penetrasyon testi, fonların kanıtlanması ve kusur ödülü kategorilerinde sükselı bir insan olarak değerlendirilir.

OKX Türkiye’de Meşru mı? OKEx (OKX), global ölçekte etkinlik gösteren bir kripto para borsasıdır. Faaliyette evetğu bütün ülkelerde ülkelerin kanunlarına şayeste şekilde davranış etmektedir. Türkiye’de de çok sayıda kullanıcısı mevcut borsa, kullanıcılarının tam olarak iş yapabilmeleri sinein kimlik kartı doğrulaması şartı koymaktadır. KYC doğrulaması yapmayan kullanıcılar, günce çteşrinievvel limiti ve para yatırma kısıtlaması ile karşı önya kalmaktadır. OKEx’e üzeri Bilgilerini Yöneltmek Emniyetli mi? üzeri doğrulaması, dijital birmebzul uygulamada maksut bir şeydir. Bankalarda, Forex piyasalarında ve sağlam kripto para borsalarında bu şart aranmaktadır. KYC doğrulaması istenmesinin esas sebebi; iftira para aklama ve yıldırıü finanse etme taksiratı ile uğraş kılmak ve kullanıcı varlıklarını güvence şeşna yolmak amacıyladır. OKX üzeri Bilgilerini Paylaşır mı? üzeri bilgileri şu demek oluyor ki ferdî veriler, OKEx tarafından özel olarak saklanmaktadır. Üçüncü şahıslarla paylaşılması durumu güfte konusu değildir. Ancak müddeiumumilik hükümı ile incelenmeye alınması müstelzim kişilerin bilgileri, OKEx tarafından sadece müteallik birimlerle paylaşılabilmektedir.

Bitcoin’in öncülük ettiği kripto paralar, 2009 yılından beri internet teknolojisinin yenilikçi bir uygulaması olarak önemli bir nema ön ettiler. Hasetmüzde, dünya çapında onlarca ülkede milyonlarca Bitcoin ve diğer dijital varlık kullanıcısı bulunmaktadır. Temelde yatan Bitcoin çıkışlı blok zinciri teknolojisi topluma çok yetişkin katkı sağlamıştır. Çok sayıda ünlü eş Bitcoin’in internetin icadı ile aynı önemde bulunduğunu düşünmektedir. Aynı kişilerin yetişkin bir kısmı Bitcoin ve temelindeki blok zinciri teknolojisinin “mal internet”inin temelini oluşturduğunu ve kürevi mal sistemini tekrar düz yazı etme potansiyeline mevla bulunduğunu düşünmektedir.

OKX olarak blok zinciri teknolojisinin, kurum-satım işlemlemlerindeki engelleri ortadan kaldıracağına, verimliliği arttıracağına ve kürevi iktisat üzerinde önemli bir etkiye mevla olacağına itikatıyoruz. İnovasyonlarımızı sürdürmek, müşteri deneyimi vadiında kendimizi geliştirmek ve dünyayı değişlemtirecek şeyler başlangıçarmak sinein çalışıyoruz.

Teknolojilerimiz
Asayiş sürekli önceliğimizdir. OKX, GSLB’yi, dağıtılmış takdimci kümelerini ve elan birmebzul vürutmiş teknolojiyi kullanarak; web arayüzü ve hareketli aplikasyon eliyle dijital varlık işlemlemleri sinein emniyetli, istikrarlı ve sağlam bir kucak sağlamlar. Ayrıca, sektördeki en uygun al-sat deneyimini sunmak sinein müşterilerimizin ihtiyaç ve önerilerine bakarak ürünler yaratıyor ve vüruttiriyoruz.

okx kayıt


Leave Your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir