Üçkelleak Ekincilik, ziraat makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Ense Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri ciğerin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına orantılı olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Yakışır aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz kucakını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanlar ilkel ziraat halletmeye kelleladı fakat günümüzde toplumun yalnızca çok bayağı bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını karşıtlayacak zirai üretimle meslekmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat istek ve ziraat kesimünün gitgide çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuştur. Teknoloji ile yanında vüruten ziraat makineleri, ziraat aletleri, otomatik ve yardımcı ziraat makineleri gibi ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. üste yalnızca ziraat kesimü değil, ülkenin ihracat hacmi de gitgide artmaktadır.

Üçkelleak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve faik üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en eksiksiz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile etkin ve zahmetlilü benibeşer deposuna ehil olan Üçkelleak Ekincilik, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma şayan sağlayıcı Üçkelleak Ekincilik; hummalı Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını sürekli yükseltmektedir. Baki tekâmül ve sıfır yanlışlık üretim sistemi, Üçkelleak Ekincilik ürünlerinin hem mekân zarfında hem de mekân haricinde güvenilerek kullanılmasının kellelıca nedenidir. Üçkelleak Ekincilik, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçkelleak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin orantılı ve istikrarlı bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi ehliyetli ve harbi bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile yararsız basma kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mübarek bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde henüz azca efor harcama ederek çok henüz esenlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın yararsız olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok henüz esenlıklı lakırtıır ve toprağınızdan henüz bir tomar yemiş ve sebze elde etmenize yardımcı evet.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması ciğerin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz mübarek bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en balaban gereksinimlerı olan gıda maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve uyanıklık edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz mübarek skorlar elde edebilirsiniz.

Üçkelleak Ekincilik olarak bir öteki ürünümüz olan Traktör Ense Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine haiz olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dünya seviyesinden haiz olmak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da degaje bir trap haksına geçilmek ciğerin münteşir olarak kullanılır. Ense yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden haiz olmak mümkündür. Ense yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi dünya seviyesinden haiz olmak ciğerin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap haksı gibi alanlara geçilmek ciğerin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan art yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çızevcelabilir bir destelantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değnöbettirilebilir ve birşunca babaşmanla da oylumluletilebilir. Temel dahişenler ekseri hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da eylem ettirilir. Teleskopik hamallara bakarak oldukça az maliyetleri ve çok uygunlükleri de art yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör art yükleyiciler ciğerin tercih edilebilecek birşunca üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın alım gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem fiyat hem de kalite olarak kazanım esenlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden Üçkelleak Ekincilik’ın art yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek olgun sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yeygi bitkilerinin derç ve balyalama nöbetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu gestaltlması nöbetlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçkelleak Ekincilik olarak Ot Derç Tırmıkları da ziraat makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Askılı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Yem katışık makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları iaşe sırasında iş abraünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında uyanıklık etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine uyanıklık edilmediği dem hayvanın mazotü ve etinden verim düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak iaşe sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken tüm besinleri yegâne seferde alabilir ve henüz eksiksiz beslenebilir. Yem karmanın gestaltlması hayvanın tüketmesi gereken tüm besinleri bir araya getirerek henüz eksiksiz beslenmesine böylelikle henüz bir tomar verim almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Yem Katışık Makinaları da Üçkelleak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçkelleak Ekincilik olarak ilaçlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu gibi en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (Standart) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi gestaltsı paralıca ve mübarek bir zirai üretim ciğerin balaban avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ziraatı ciğerin önemli bir köprü nöbetlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz eksiksiz durumlara gelmesi ciğerin zirai ihracat noktasında Üçkelleak Ekincilik olarak tüm çdüzenışanlamış olurımızın katkısıyla yanında
Üçkelleak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ile birlikte aradığın soruların yanıtları için: https://ucbasaktarim.com/


Leave Your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir