Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada yer almasının en önemli nedenlerinden biri varlık ile (UC yöntemiyle) olta süresince tuzakışdoneş strüktürlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle olta karınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle tuzakışdoneş muktedir olmak karınin oyuna online yöntemlerle varlık yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile tuzakışdoneş muktedir olmak o derece zorlamasız değildir. Çünkü bu konulemler dolar kuru üzerinden muamele strüktürldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok şiddetli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek karınin ya da oyunda daha okkalı tabanca gücü üzere hilelere mebdevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin karınine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini göz ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri karınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler karınin oyunu daha çok oynamanızı sağlamlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere yer verilmiştir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere de yer verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en kazalı olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi karınerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular olta içinde yer saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mebdevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Hile süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da gayrı oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değkonutirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada yer saha UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu karınin karınine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok ilgi gören ve gayrı oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen olta strüktürmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında yekpare oyuncuların nerede olduklarını seyircilere tayin etmek karınin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat aracılığıyla bu yol hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mebdelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak karınin baki yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çtuzakışmasını engellemeye çtuzakışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi karınin her zaman bir kere bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında yer saha duvarların arkasını rüyet özelliğine iye olurlar. şayet rakip bir örekın arkasında yahut oyunda yer saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu fesat sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz kontrasında sizi bileklü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot tenha lafız üzere görünse de esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef bağışlamak yahut bir nesneyi nişan bağışlamak manaına gelirken Bot kelimesi, bir konuin otomatik olarak strüktürlması manaına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan alıntı manaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al


Leave Your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir